Antoś wraca do domu z przedszkola cały podrapany na twarzy. Mama przestraszona pyta:
- Jasiu! Co się stało?!
- Dzisiaj było mało dzieci w przedszkolu.
- Dobrze, ale co to ma wspólnego z twoimi zadrapaniami?!
- Pani kazała nam ustawić się w kółko, złapać za rączki i tańczyć dookoła choinki.

Dzieci w wieku 4 lat objęte wychowaniem przedszkolnym

Już ponad 64% dzieci w wieku 4 lat objętych jest wychowaniem przedszkolnym. Jest to całkiem niezły wynik zważywszy, że jeszcze w roku 2005 było to nieco powyżej 40%.

Współczynnik skolaryzacji

data ostatniej modyfikacji: 2012-08-29 11:47:21